Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
2 400HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Jelzés nélkül, XX. sz. második működött magyar grafikusok, 2 db mű: Budapesti részletek (Opera és Panoráma az Erzsébet híddal). Rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben. 7,5x12 és 8x16 cm