10774.
425. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Jelzés nélkül XX. sz. második fele: Csendélet. Olaj, farost. Kétoldalas festmény,hátoldalán tájkép. Dekoratív keretben, 58×46 cm