10808.
425. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. első felében működött magyar festő: Zugliget, kilátás a Hármashatár hegy felé. Akvarell, papír, kartonra kasírozva. Hátoldalán feliratozott. 32,5x25 cm