Jelzés nélkül: Mária Jézussal és Keresztelő Szent Jánossal. Olaj, faro... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/425/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Jelzes-nelkul-Maria-Jezussal-es-Keresztelo-Szent-Janossal-Olaj-farost-Dekorativ-fakeret~II2658802
2658802
10777
425
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Jelzés nélkül: Mária Jézussal és Keresztelő Szent Jánossal. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 21,5x14 cm
: karap_norbert