10840.
425. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Jelzés nélkül, Deák Ébner Lajos után: Hazafelé. Olaj, vászon, fakeretben. 57x81 cm