10701.
425. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Imre István (1918-1983): Furulyázó. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett sérült keretben, 40x30cm