10678.
425. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
Ilosvai Varga I. jelzéssel: Festő munkában, olaj, farost, keretben, 28×34 cm