10519.
425. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
E. C. (?) jelzéssel: Hegyvidéki táj, 1908. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben. 11,5x31 cm