10633.
425. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Déry jelzéssel: Város toronnyal. Rézkarc, papír, üvegezett fakeretben. 29x22,5 cm