10624.
425. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Bíró Gy. jelzéssel: Csavargó, 1972. Olaj, farost, fakeretben, 80×60 cm