Baros L jelzéssel : Józsa János. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/425/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Baros-L-jelzessel-Jozsa-Janos-Rezkarc-papir-jelzett-30x19-cm~II2693090
2693090
10652
425
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
2 800 HUF 7,57 EUR , 8,24 USD
Beschreibung: Baros L jelzéssel : Józsa János. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm
: ekb