Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 347

Jelzés nélkül: Lány almával (erotikus kép). Akvarell, papír. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben. 80x60 cm
10531.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
E. Horváth J. jelzéssel, feltehetően XX. eleje: Hazafelé. Gouache, papír. Sérült. Szecessziós, kissé sérült üvegezett fakeretben, 14,5×31 cm
10532.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Jelzés nélkül, feltehetően Galambos Margit grafikája: Madonna, 1925-35 körül. Tempera, ceruza, papír. Lap széle kissé sérült. 32,5x16,5 cm
10533.

Rufpreis:
8 000 HUF
Jelzés nélkül: Art deco divatterv, 1920-as/1930-as évek. Ceruza, akvarell, papír, lap széle kissé foltos, 31,5x19 cm
10534.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. közepe/második fele: találkozás. Ceruza, akvarell, papír. 17x25 cm
10535.

Rufpreis:
8 000 HUF
Jelzés nélkül: 6 db art deco illusztráció- vagy divatterv, 1930 körül. Ceruza, papír. 12,5x20 cm körüli méretben.
10536.

Rufpreis:
8 000 HUF
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. festő. Romantikus táj vitorlással. Akvarell, papír. Jobb felső sarkában sérült. 17x25 cm
10537.

Rufpreis:
5 000 HUF
cca 1930 Jelzés nélkül: Art deco női fejek, akvarell, papír, korabeli üvegezett keretben, 23,5×16,5 cm
10538.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. eleji magyar festő: Sétálók. Olaj, vászon, kissé sérült, 50x83 cm
10539.

Rufpreis:
8 000 HUF
XIX. század második felében működő osztrák festő. E. Ginzel jelzéssel: Hölgy portré. Olaj, fa díszes keretben, 30x16cm
10540.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
cca 1940 Enteriőr terv korabeli modern bútorokkal, Bélint Ferenc lakberendező szárazbélyegzőjével és pecsétjével. Ceruza, kréta, pauszpapír, papírra kasírozva, kissé sérült, 21x36 cm
10541.

Rufpreis:
4 000 HUF
11
cca 1910-20 Korabeli bútorok tervei 3 db lapon, Hermann Gmehling gyárának pecsétjével. Vegyes technika, pauszpapír vagy papír, papírra kasírozva, részben hajtásnyomokkal, 21x17 és 21x34,5 cm
10542.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
11

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF