Szabó József (1890-1955): Zöldellő táj, 1932. Olaj, vászon, jelzett. D... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/425/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Szabo-Jozsef-1890-1955-Zoldello-taj-1932-Olaj-vaszon-jelzett-Dekorativ-serult-fake~II2704668
2704668
10410
425
19000
Beschreibung: Szabó József (1890-1955): Zöldellő táj, 1932. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben. 55×68,5 cm.
: pk