Schaller István (1970-): Fény alagútja (cím nélkül). Olaj, farost. Jel... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/425/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Schaller-Istvan-1970-Feny-alagutja-cim-nelkul-Olaj-farost-Jelzes-nelkul-Fakeretbe~II2654178
2654178
10378
425
44000
Rufpreis:
44 000 HUF 118,92 EUR , 129,41 USD
Beschreibung: Schaller István (1970-): Fény alagútja (cím nélkül). Olaj, farost. Jelzés nélkül. Fakeretben. 53x69 cm
: pk