Sárdy Brutus (1892-1970): Erdőszéle, 1928. Olaj, vászon. Jelezve jobbr... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/425/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Sardy-Brutus-1892-1970-Erdoszele-1928-Olaj-vaszon-Jelezve-jobbra-lent-Kartonra-kasirozv~II2679731
2679731
10375
425
30000
Rufpreis:
30 000 HUF 81,08 EUR , 88,24 USD
Beschreibung: Sárdy Brutus (1892-1970): Erdőszéle, 1928. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Kartonra kasírozva. Hátoldalán Tavaszi kiállítás (1928 v. 1929) raglapjával. 42x54 cm.
: nagy_andras