Prihoda István (1891-1965): Múzsa. Színezett rézkarc, papír, jelzett.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/425/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Prihoda-Istvan-1891-1965-Muzsa-Szinezett-rezkarc-papir-jelzett-Dekorativ-uvegezett-k~II2705295
2705295
10346
425
Beschreibung: Prihoda István (1891-1965): Múzsa. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 43×35 cm
: pk