10327. 425. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
5 000 HUF
0 HUF
Ócsvár Rezső (1877-1968): Portré (önarckép?). Kréta, papír, jelzett, foltos, kissé sérült, kartonra kasírozva, vetemedett, fakeretben, 44×29 cm.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk