Nagy Imola (1976-): A kapcsolatok. Akril, vászon, keret nélkül, jelzet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/425/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Nagy-Imola-1976-A-kapcsolatok-Akril-vaszon-keret-nelkul-jelzett-80x80cm~II2577653
2577653
10305
425
220000
Rufpreis:
220 000 HUF 594,59 EUR , 647,06 USD
Beschreibung: Nagy Imola (1976-): A kapcsolatok. Akril, vászon, keret nélkül, jelzett, 80x80cm
: tm