Marc Chagall (1887-1985): Ráhel ellopja apja házibálványát. Litográfia, papír. Jelzett a nyomaton, tanúsítvánnyal, 35x26 cm / Rachel Steals Her Father's Graven Images. Lithograph, paper. With certificate.