Király János (?-?): Barcs - Pilicai részlet. Pasztell, papír. Jelzett. Hátoldalán Pécsi Képzőművészek és Műbarátok Társasága 1930-40 körüli kiállítási raglapjával. Üvegezett, dekoratív, fakeretben. 46x61 cm