Keszegi Horváth László (?-?), működött a XX: sz. első felében-közepén: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, hátoldalán Hoffmann Ferenc képkeretező 1940 körüli címkéjével. 40x32 cm