Edvi Illés Panni (1897-1978): Erdő széle 1955. Akvarell, papír. Jelzet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/425/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Edvi-Illes-Panni-1897-1978-Erdo-szele-1955-Akvarell-papir-Jelzett-Uvegezett-fa-keretben-~II2609126
2609126
10100
425
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: Edvi Illés Panni (1897-1978): Erdő széle 1955. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben, 30×22 cm