Duczon Elemér (?-), XX. sz. végi romániai magyar festő: December. Tempera, papír. Jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal és román kiviteli bélyegzővel. Üvegezett fakeretben. 31,5X28 cm