cca 1910 Abbázia, fürdőzők és csoportkép hölgyekkel a kor divatjával, 2 db hátoldalán Atelier Betty pecsétjével jelzett vintage fotólap, törésnyomokkal, kopásnyomokkal, 9x14 cm