Bücher: Technik

Zahl der Lose: 37

Gépismertető. A szőlőtermesztés gépei. (Segédlet a gépigényfelméréshez). Gödöllő, 1984, MÉM Műszaki Intézet. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
17233.

Rufpreis:
6 000 HUF
Kezelési utasítás a Magy. Kir. Államvasutak Gépgyárának cséplőgépeihez. Bp., Czettel és Deutsch. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
17234.

Rufpreis:
5 000 HUF
Vályi Ödön: Órás szakmai ismeretek. Bp., 1960., Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült, részben hiányos papír védőborítóban.
17235.

Rufpreis:
5 000 HUF
Zeitschrift des Vereines Deutscher Ingenieure. Redakteure (szerk.): Dr. Ing. Th. Peters, Direktor des Vereines, und D. Meyer. Band 52. 1908. Erstes Halbjahr. Berlin, 1908, Selbstverlag des Vereines, 1060 p. (A Német Mérnökök Szövetségének folyóirata, 1908. évi első fél évfolyam, egybekötve). Rengeteg szövegközi, fekete-fehér illusztrációval, illetve kihajtható táblával (műszaki rajzok, keresztmetszetek). Német nyelven. Korabeli, sérült félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón és a gerincen sérülések, ázásnyomok, helyenként sérült, kissé foltos lapok. Röck István és Első Brünni Gépgyár Részvénytársaság bélyegzőkkel.
17236.

Zeitschrift des Vereines Deutscher Ingenieure. Redakteure (szerk.): Dr. Ing. Th. Peters, Direktor des Vereines, und D. Meyer. Band 52. 1908. Erstes Halbjahr. Berlin, 1908, Selbstverlag des Vereines, 1060 p. (A Német Mérnökök Szövetségének folyóirata, 1908. évi első fél évfolyam, egybekötve). Rengeteg szövegközi, fekete-fehér illusztrációval, illetve kihajtható táblával (műszaki rajzok, keresztmetszetek). Német nyelven. Korabeli, sérült félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón és a gerincen sérülések, ázásnyomok, helyenként sérült, kissé foltos lapok. "Röck István és Első Brünni Gépgyár Részvénytársaság" bélyegzőkkel.

Rufpreis:
3 000 HUF
Automobil közlekedési rendészet. A gépjárművekre, az közlekedésére és a gépjárművezetőkre vonatkozó rendeletek és szabályok. Szerk. és összeáll.: Kontz Endre. Bp., 1926.,(Pallas-ny.) Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
17237.

Rufpreis:
2 400 HUF
Dr. Almási Elemér: Élelmiszerek gyorsfagyasztása. Bp., 1964, Műszaki Könyvkiadó, 276 p. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, egy lapon kisebb szakadással. Megjelent 1000 példányban.
17238.

Rufpreis:
3 000 HUF
Domnanich Imre - Prohászka László - Valent Lajos: Gépjárómű üzemanyaggazdálkodási útmutató. A Közlekedésügyi Minisztérium kiadványa. Bp., 1952, Közlekedési Kiadó, 104 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval. Megjelent 3050 példányban.
17239.

Rufpreis:
2 000 HUF
17240.

Rufpreis:
2 000 HUF
Bereznai Aurél-Harsány György: A Magyar Cserkész ezermester könyve. Bp., 1936, Magyar Cserkész, 128 p. kissé sérült papírkötésben.
17241.

Rufpreis:
1 800 HUF
Mészáros Ferenc - Dr. Nádasi Antal: Biztonságosabban, takarékosabban Ladával. Bp., 1983, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
17242.

Rufpreis:
1 400 HUF
17244.

Rufpreis:
2 000 HUF
3 db faipari könyv: Becske Ödön: Faipari technológia. Bp., 1957, Táncsics. Kiadói papírkötés. Megjelent 3070 példányban. + Balázs Sándor: Asztalosmunkák a ház körül. Bp., 1972, Táncsics. Kiadói kartonált papírkötés. + Steinert-Hegewald: A fa esztergályozása. Bp., 1987, Műszaki Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
17245.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF