2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Schmid Noerr, Friedrich Alfred: Wie Sankt Antonii Altar zu Isenheim durch Meister Matthis Grünewald errichtet ward. Berlin, 1929, Horen Verlag. Kiadói egészvászon kötés, ex librisszel, kissé kopottas állapotban.