2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Dr. Dudik B[éla]: Szent Erzsébet ereklyéinek föltalálása. (Függelékül "Magyar sz. Erzsébet thüringiai hercegné történetéhez.") Pest, 1864, Emich Gusztáv, 15 p. Kissé sérült kiadói papírkötésben, a gerincen ragasztással, bélyegzőkkel.