Bücher: Religion

Zahl der Lose: 55

Habert, Ludovico: Praxis sacramenti poenitentiae, sive methodus illius utiliter administrandi [...] Augustae Vindelicorum (Würzburg), Fratrum Veith, 1774. Kiadói kartonált kötés, kopottas állapotban.
17317.

Rufpreis:
3 000 HUF
17318.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
17319.

Rufpreis:
800 HUF
Assisi Szent Ferenc virágos kertje. (Fioretti). Ford.: Kaposy József. Bp., 1921, Genius, XXXIX+348 p. Oldalszámozáson belül 18 egészoldalas, fametszetű illusztrációval; a borító és az illusztrációk Végh Gusztáv munkái. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, helyenként sérült, foltos lapszélekkel, az utolsó lap (záródísz) hiányzik.
17320.

Rufpreis:
2 400 HUF
[Třanovský, Jiří (1597-1637):] Cithara sanctorum. Pjsně Duchownj, Staré y nowé, kterýchž Cyrkew Křestanská při Wýročnjch Slawnostech a Památkách,... ; Hozzákötve: Přjdawek pronikawych nowych, y nekterych starých pjsnj...; Hozzákötve: Phiala sanctorum. Modlitby nábozné ze Swatého. Pjsma wybrané,... W Pessti [Pest], 1868., Alojza Bucánskyho (Bu­csán­szky Alajos), XVI+1247;112; 237+1 p. Szlovák nyelven. Korabeli egészbőr-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, egy helyen kissé sérült kötéssel, az elülső tábla belsején a papírborítás sérült, az elülső szennylap hiányzik, a hátsó szennylap sérült, egy lap hiányzik, bejegyzésekkel.;   [Třanovský, Jiří (1597-1637):] Cithara sanctorum. Pjsně Duchownj, Staré y nowé, ... Hozzákötve: Phiala Sanctorum. Modlitby nábozné ze Swatého. Pjsma wybrané,... W Senici [Szenice/Senica/Senitz],1900., Tiskem Jana Bežu [Jana Beza], 1 t.+VI+1261 [kéthasábos számozás]+104 [kéthasábos számozás] p. Szlovák nyelven. Korabeli kopott, foltos egészbőr-kötésben.;   [Třanovský, Jiří (1597-1637): Cithara sanctorum. Pjsně Duchownj,...] Hozzákötve: Phiala Sanctorum. Modlitby nábozné ze Swatého. Pjsma wybrané,... Hozzákötve: Přjdawek pronikawych nowych, y nekterych starých pjsnj... W Senici [Szenice/Senica/Senitz],1895., Tiskem Jana Bežu [Jana Beza], 1-1261 [Kéthasábos számozás]+155+1-32,49-59, 61-104 p. Szlovák nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, hiányzó és kijáró lapokkal.
17321.

Rufpreis:
1 200 HUF
Schwetz, Joanne: Theologia fundamentalis seu generalis. Vol. I. Viennae (Bécs), 1882, Henrici Kirsch, (2)+V+356 p. Hetedik kiadás. Latin nyelven. Félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, sérült, kopott borítóval és gerinccel.
17322.

Rufpreis:
1 200 HUF
A herczegszöllősi kánonok. Más egyházi kánonokkal egybevetté Mokos Gyula. A Magyar Protestáns Irodalmi Társaság kiadványai. Szerk.: Szőts Farkas. Bp., 1901., Magyar Protestáns Irodalmi Társaság. Kiadói kartonált papírkötés, foltos, sérült borítóval, a borítón javításnyommal, benne nagyrészt felvágatlan lapokkal, megviselt állapotban.
17323.

Rufpreis:
1 200 HUF
17324.

Rufpreis:
1 200 HUF
Vágó Géza: Mózes. A bibliai Mózes rekonstruált életének regénye öt könyvben. DEDIKÁLT! Bp.,[1916.], Herkules, 190 p. A borító Gara Zoltán munkája. A könyvben egészoldalas illusztrációkkal, közte Gustav Doré műveivel. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadt, kissé sérült borítóval, részben hiányos gerinccel.
17325.

Rufpreis:
2 000 HUF
Szalay Szilárd: Akit nem lehetett elhallgattatni. ELhangzott igehirdetések a Lukács Evangéliuma alapján. Lukács 18,18 - 21,38. Vörösberényi igehirdetések 9. Vörösberény, 2002., Vörösberényi Református Egyházközösség. Kiadói papírkötés.
17326.

Rufpreis:
1 400 HUF
17327.

Rufpreis:
2 000 HUF
17328.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF