17165.
425. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
6 000 HUF
Magyar Gyógyszerkönyv. Pharmacopoea Hungarica. [Magyar és latin kötet egybekötve.] III. kiadás. Edito Tertia. Bp., 1909, M. Kir. Állami Nyomda, XX+414; 4+XIII+424 p. Magyar és latin nyelven. Átkötött kopott félvászon-kötés, rossz állapotban, kopott, sérült borítóval, javított gerinccel és kötéssel, ceruzás jegyzetekkel.