17174.
425. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Fehér György-Glósz László: Háziállatok boncolása. Bp., 1962., Mezőgazdasági. Második, bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 1600 példányban.