16815.
425. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 600 HUF
1967 Új Írás irodalmi, művészeti és kritikai folyóirat, VII. évf. 3. sz., 1967. március. Benne a nyolcvanéves Kassák Lajos írásaival, verseivel, grafikáival. Kissé sérült, 40 p.