Tilinkó. Bp., 1939, Révai. 2525. számozott példány. Kiadói kartonált k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/425/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000023/Tilinko-Bp-1939-Revai-2525-szamozott-peldany-Kiadoi-kartonalt-kotes-gerincnel-ser~II2680602
2680602
17527
425
Rufpreis:
1 600 HUF 4,32 EUR , 4,71 USD
Beschreibung: Tilinkó. Bp., 1939, Révai. 2525. számozott példány. Kiadói kartonált kötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.
: karap_norbert