Révai Nagy Lexikona I-XXI. köt. Bp.,1911-1935., Révai. Eredeti, nem reprint kiadás! Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, néhány borítón kopásnyommal, de alapvetően jó állapotban.