Erdős Renée: Aranyveder; Egy perccel alkonyat előtt. (Egy kötetben). Bp., 1921, Dick Manó-Pallas. Aranyozott egészvászon-kötésben (Révai Könyvkötészet), jó állapotban. A szerző által aláírt!