17439.
425. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Bástyai Lóránt: Vadmadárból - vadászmadár. Bp., 1955, "Művelt Nép" Tudományos és Ismeretterjesztő Kiadó (Szikra-ny.), 102+1 p. + 2+10 t. (fekete-fehér képtáblák, ebből 2 egyoldalas, 10 kétoldalas). ifj. Tildy Zoltán fotóival. A borító Mohrlüder Vilmos munkája. Az illusztrációkat ifj. Finta József készítette. Szövegközti rajzokkal, ábrákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, ajándékozási bejegyzéssel. Megjelent 3000 példányban.