Zsolnay Pompadour mintás, hiányos étkészlet, teljes, kézzel festett, k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/424/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Zsolnay-Pompadour-mintas-hianyos-etkeszlet-teljes-kezzel-festett-kopasnyomokkal-jelzett~II2654929
2654929
11264
424
80000
Beschreibung: Zsolnay Pompadour mintás, hiányos étkészlet, teljes, kézzel festett, kopásnyomokkal, jelzett.
: nagy_andras