Cseh Alt Wien ékszeres dobozka historizáló jelenettel. Matricás, jelze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/424/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Cseh-Alt-Wien-ekszeres-dobozka-historizalo-jelenettel-Matricas-jelzett-kopott-13-cm~II2700319
2700319
11390
424
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Cseh Alt Wien ékszeres dobozka historizáló jelenettel. Matricás, jelzett, kopott. 13 cm
: nagy_andras