Antik kínai fedeles váza, kézzel festett porcelán, kopott, szájperemén... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/424/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Antik-kinai-fedeles-vaza-kezzel-festett-porcelan-kopott-szajperemen-minimalis-restaurala~II2697208
2697208
11366
424
Beschreibung: Antik kínai fedeles váza, kézzel festett porcelán, kopott, szájperemén minimális restaurálás, jelzés nélkül, m: 32 cm
: nagy_andras