Egermann jellegű rubinpácolt üvegváza. Kézzel készült, cseh kristályüv... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/424/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Glaser~500007/Egermann-jellegu-rubinpacolt-uvegvaza-Kezzel-keszult-cseh-kristalyuveg-viragmotivummal~II2602297
2602297
11470
424
Glass-objects
Beschreibung: Egermann jellegű rubinpácolt üvegváza. Kézzel készült, cseh kristályüveg, virágmotívummal díszített, csiszolt. XX. század, kopott. m: 20,5 cm
: nagy_andras