Gläser Zahl der Lose: 165
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2671297
11450
424
Glass-objects
Üveg karaffa díszes ón fedéllel, korának megfelelő állapotban, m: 23 cm
2699204
11451
424
11000
Glass-objects
Régi szódásüveg, Reisner Simon Szikvízgyára, Rajka (Reisner Testvérek), savmaratott, anyagában színezett üveg, jelzett ón fejjel (Kont Oszkár Bp., 1933), 0,5 l, korának megfelelő állapotban, m: 26,5 cm 2663076
11452
424
14000
Glass-objects
Antik uránüveg váza, fújt, alja lapra csiszolt, szép állapotban. m: 14, d: 11 cm
2694180
11453
424
Glass-objects
Barovier & Toso , Efeso jelzett díszváza, üveg, hibátlan, m: 19 cm 2659992
11454
424
Glass-objects
Borostyán sárga nagy méretű üveg tál, hibátlan, d: 40 cm
2700443
11455
424
Glass-objects
23 db különféle üveg hamutál (közte egy porcelán), sok érdekes darabbal: amerikai hotelek és éttermek (Las Vegas, Los Angeles, Hollywood), Wimbledon Championship, Rolls Royce, Playboy, stb. Néhányon kisebb kopásnyomokkal, csorbákkal. + 'Golden Gate Casino' (Las Vegas) és Western Host Motor Hotels (Palm Springs) poharak, 9 cm és 9,5 cm
2650395
11456
424
Glass-objects
Bohémia kristály kompótos készlet, dobozában, kopásnyomokkal.
2658879
11457
424
Glass-objects
Régi szódásüveg, kopott, csorbákkal, m: 28 cm 2658709
11458
424
4800
Glass-objects
Lapra csiszolt muránói üveg váza, kis kopásnyomokkal, apró csorbával, m: 15,5 cm 2658604
11459
424
Glass-objects
Art deco stílusú kétrétegű üveg likőrös készlet, 6 db pohárral, kopásnyomokkal 2651013
11460
424
Glass-objects
2 db kétrétegű ólomkristály kiöntő dugóval, kopásnyomokkal, m: 27 cm 2651005
11461
424
14000
Glass-objects
5 db bíborpácolt üveg, vegyes gyűjtemény, kopásnyomokkal Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF