30909.
424. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Berán Lajos (1882-1943) 1929. "Magyar Királyi Földmívelésügyi Minister / A mezőgazdaság terén szerzett érdem elismeréséül" aranyozott bronz emlékérem, hátlapon "BUDAPEST 1930 DEC 4-8" gravírozással (60mm) T:2- kopott aranyozás HP 1304.