32405.
424. Gelaufene Fernauktion
Moderne Beischläge, Fantasiemünzen
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
2019. "Hunyadi Mátyás 1464-1490 / A koronázás 555. évfordulója" kétoldalas aranyozott Cu-Ni emlékérem, peremen jelzett "00836/20000" sorszámmal, kapszulában (33mm) T:BU ujjlenyomat