1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott bronz kitüntetés eredeti mellszalaggal T:2 kopott aranyozás
Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gilt bronze decoration with original ribbon C:XF worn gold plating
NMK 269.