Thaiföld 1957. "25. Buddhista Évszázad Ünnepi Emlékérem"
aranyozott B... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/424/kategorien~Numismatik/Faleristik-Auszeichnungen-Medaillen-Orden~1500022/Thaifold-1957-25-Buddhista-Evszazad-Unnepi-Emlekerem-aranyozott-Br-kituntetes-mellszala~II2681042
2681042
32711
424
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
Beschreibung: Thaiföld 1957. "25. Buddhista Évszázad Ünnepi Emlékérem"
aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 patina
Thailand 1957. "25th Buddhist Century Celebration Medal" gilt Br decoration on ribbon C:XF patina
: pk