~1910-1920. "M.Sz. K. A. T. Mozdonyvezetők Országos Szövetsége" zománcozott, aranyozott bronz jelvény, vörös szalaggal, hátlapon "BRUST BÉLA BUDAPEST ERZSÉBET KÖRÚT 23" gyártói jelzéssel (29x40mm) T:1- kissé kopott aranyozás