2 400 HUF
1976-1985 Hosszúhegyi Sauvignon Blanc válogatás, 2 db (1976,1985) bontatlan palack muzeális, félédes fehérbor, hajós-bajai borvidék, pincében, szakszerűen tároltak, kopott, a címkéken kopásnyomokkal, 0,7l.