Szecessziós stílusú, nagyméretű, három részre osztott üvegezett, kissé kopott régi fakeret, nyomattal, belső méret: 42x42 (középső rész), 21,5x42,8 cm (két szélső része).
Dekoratív, régebbi üvegezett, kissé sérült fakeret. Pompeji falfestmények nyomattal (Dekorative Vorbilder sorozatból, 1900 körül). Belső méret kb. 25x32,8 cm
Dekoratív, régi üvegezett ovális fakeret, aranyszínű paszpartuval, színezett zongoralecke vászonképpel (?). Hátoldalán Neustadtl Ernő képkeretező 1930-35 körüli címkéjével. Belső méret kb. 8x13,4 cm
Dekoratív, régebbi üvegezett, kissé sérült fakeret. Tájkép nyomattal (Dekoratíve Landschaften a Dekorative Vorbilder sorozatból, 1900 körül). Belső méret kb. 25x33 cm