14867.
424. Gelaufene Fernauktion
Plakat
5 000 HUF
45
Konecsni György (1908-1970): A felszabadult Budapest művészete, Magyar Nemzeti Galéria, 1960. Plakát, papír, ofszet, jelzett a plakáton, Offset Nyomda. 83x57,5 cm. Feltekerve, lap teteje sérült.