Válik féle vadász bicska, zsebkés, jelzett, bőr tokkal 30 cm Réz és sz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/424/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500012/Valik-fele-vadasz-bicska-zsebkes-jelzett-bor-tokkal-30-cm-Rez-es-szaru-markolattal~II2695189
2695189
12334
424
Flea Market
Beschreibung: Válik féle vadász bicska, zsebkés, jelzett, bőr tokkal 30 cm Réz és szarú markolattal
: pk