Szocreál fém doboz, szőlő motívummal, kopott, sérülésekkel, 14x22x8 cm... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/424/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500012/Szocreal-fem-doboz-szolo-motivummal-kopott-serulesekkel-14x22x8-cmcm~II2632127
2632127
11938
424
Flea Market
Rufpreis:
1 800 HUF 4,86 EUR , 5,29 USD
Beschreibung: Szocreál fém doboz, szőlő motívummal, kopott, sérülésekkel, 14x22x8 cmcm
: nagy_andras